Wielkie otwarcie!

To co teraz widzisz to strona internetowa projektu centrum oprogramowania. Mam nadzieję, że kiedyś przerodzi się w większy i bardziej profesjonalny portal. Podoba Ci się tutaj? Zanim jednak ocenisz czytaj dalej.

Projekt centrum oprogramowania to zupełnie nowe spojrzenie na formę dystrybucji oprogramowania. Przede wszystkim cenimy tutaj niezależność i bezpieczeństwo. Ja jako pomysłodawca i twórca tego projektu mogę w ten sposób ukazać co w dzisiejszym świecie uważam za coś co warto zmienić. Moje doświadczenie w branży IT wynosi 4 lata, ale jego zagadnieniami interesowałem już dwanaście lat temu. Wtedy jako jeszcze młody 11-latek dostałem swój pierwszy komputer i zacząłem regularnie poznawać i testować nowe oprogramowanie.

Programy pisane przez programistów to coś co napędza nasz sprzęt do działania. To dzięki niemu jesteśmy w stanie realizować nasze wizje czy wspomagać codzienne czynności. Bez nich nie wyobrażamy sobie pracy przy komputerze. Bardzo często spotykam się z sytuacjami, gdzie instalacja oprogramowania stanowi poważne wyzwanie dla niejednego użytkownika. W Internecie czyha na nas wiele zagrożeń, przeważnie w postaci pakietu. Nietechniczne osoby chcąc pracować są skazane na pomoc innych, a przecież instalacja to proces w większości zautomatyzowany i prosty. Niestety nie dla każdego. Stąd wziął się pomysł na projekt, który jest kierowany nie tylko dla amatorów, ale i również zaawansowanych użytkowników.

Mam nadzieję, że zainteresowałem Cię moimi treściami i skorzystasz z moich autorskich aplikacji. Strona internetowa będzie dostarczała informacji na temat ich stanu, nowych wydań, ale i również dostarczę wiedzę jaką posiadam ogólnie na temat oprogramowania i jego dystrybucji.

Dodaj komentarz